Nocleg od 75 zł/ osoba.

Dzień Zaślubin to moment, w którym chcielibyśmy wraz z ukochaną osobą przenieść się w przepiękne, magiczne miejsce, wolne od trosk i zmartwień, w którym dzieją się cuda, a atmosfera przepełniona jest słodyczą, miłością i ciepłem, niczym w bajkach które nam czytano, gdy byliśmy dziećmi. Chcemy poczuć się beztrosko, bezpiecznie, tak aby ten wyjątkowy dzień mógł zostać w pełni poświęcony celebracji miłości, najcudowniejszemu uczuciu , które to w swoim cudzie łączy dwie osoby w jedno. Jeśli szukacie takiego miejsca, to znaleźliście je właśnie tu… za siedmioma górami i siedmioma lasami jest straszny dwór… w którym wiele razy do roku świeci słońce i zmienia go w najpiękniejsze miejsce na ziemi, gdzie spełniają się wszystkie marzenia. Dzieje się tak jednak pod jednym warunkiem..Jakim?? Tylko pocałunek prawdziwej miłości może przemienić straszny dwór w baśniową krainę. Chcesz się przekonać czy macie tę moc??:)

Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i spotkania z konsultantem ślubnym. Dysponujemy czterema rodzajami menu:

  • srebrne menu klasyczne,
  • szmaragdowe menu wegetariańskie,
  • złote menu staropolskie,
  • platynowe menu wykwintne.

Przyjęcie odbywa się w Sali Szafirowej, która pomieści do 150 osób, baza noclegowa zaś do 100 osób (a w przypadku noclegu większej ilości Gości, również znajdziemy rozwiązanie).
Jesteśmy otwarci na sugestie, a do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie.